Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Termet 4 rihter, lekundet serish Shqiperia

Nje tjeter lekundje termeti eshte regjistruar ne vend pak minuta me pare.

Behet fjale per nje termet me fuqi 4 rihter e eshte regjistruar e Lushnje, Elbasan dhe Tirane.

Gjate diteve te fundit dhe ne vecanti gjate ketyre 24 oreve Shqiperia ka shenuar nje seri termetesh ne vend por sizmiologet jane shprehur sot gjate dites se nuk ka vend per panik, citon lajmifundit.al.

Epiqendra e lekundjes se ndodhur mbremjen e sotme ka qene 6 kilometer nga Lushnja dhe 32 kilometer nga Elbasani ne thellesi vetem 2 kilometer nga siperfaqja e tokes.

Termeti ne Lushnje
Termeti i fundit ne Lushnje

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet