Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rezulton pozitiv me COVID-19 Zlatan Ibrahimovic

Futbollisti i Milanit ka rezultuar pozitiv me koronavirus në testin me të fundit të realizuar nga skuadra italiane.

Suedezi duhet të krantinohet në shtëpi sipas rregullave deri në një test të dytë që të rezultojë negativ.

Lajmi është bërë i ditur nga skuadra e AC Milan në faqen e saj zyrtare ku gjithashtu thuhet se asnjë anëtar tjetër i stafit përveç Ibrahimovic nuk është pozitiv.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet