Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Personi i armatosur hyn në shtëpinë e aktores shqiptare dhe e grabit

Aktorja shqiptare nga Kosova Arta Eleza e cila u bë e njohur përmes serialit “O sa mirë”, është sulmuar nga një person i armatosur me qëllim grabitje, mbrëmjen e djeshme në orën 23:45.

Policia ka thene se personi i armatosur ka hyrë në banesën e saj e cila jetonte me një shoqe në Prishtinë dhe i ka marrë disa stoli ari dhe dy ora.

Ende nuk dihet sa ka qenë dëmi në total dhe aktorja ende nuk ka dalë në një prononcim për mediat. Personi i armatosur nuk është identifikuar ende.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet