Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas 5 orësh të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin

RENEA ka ekzekutuar 71-vjeçarin Lefter Zhidru pas më shumë se 5 orësh rezistencë nga ky i fundit në Elbasan.

I moshuari nuk pranoi të vetëdorëzohet, ndërsa para ekzekutimit të tij u raportuan edhe shkëmbim zjarri me RENEA-n.

Me shume se katër ore negociata dështuan me të moshuarin.

Policia shpertheu deren e baneses dhe efektivat e rendit hyne brenda por u perballen me te shtenat me arme te viktimes.

Ne kete moment forcat speciale jane kunderpergjigjur duke qelluar ndaj 71-vjecarit te cilin e kane ekzekutuar ne vend./lajmifundit.al

Elbasan, Lefter Zhidru i kërkoi llogari policisë para vrasjes: Pse më fikët dritat, po shihja televizor!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet