Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lëkundje tërmeti në jug të vendit, ja magnituda dhe epiqendra

Lëkundje tërmeti në jug të vendit. Sipas EMSC epiqendra është 15 km nga qyteti i Vlorës në orën 09:00 ndërsa magnituda është 3.4 e shkallës Rihter.

Kujtojmë se dhe mbrëmë një tjetër lëkundje e fortë tërmeti shkundi Cërrikun. Nuk raportohet për dëme.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet