Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elbasan, Lefter Zhidru i kërkoi llogari policisë para vrasjes: Pse më fikët dritat, po shihja televizor!

71 vjeçari Lefter Zhidru i cili kercenoi me arme dhe qelloi policine per pese ore në Elbasan rezulton se ka pasur komunikim me policine.

Viktima ka qene duke parë veten në televizor. Ndërkohë policia dha urdhër që të fikën dritat, por kjo e ka acaruar më shumë.

Ai u ka kërkuar llogari nga brenda banesës duke u thënë: Pse mi fikni ditat. Po shoh televizor. Media më quan të çmendur. Unë nuk jam i çmenduar!

70 vjeçari per ore te tera refuzoi thirrjet e policise dhe te vajzes se tij për tu dorëzuar derisa u vra ne ora 18.10.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet