Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video/ Kulla Eiffel rrezikon të shkrumbohet, i panjohuri kërcënon ta hedh në erë

Kulla Eiffel, në Paris ka evakuar të gjithë njerëzit, ndërsa policët rrethuan rrugët përreth.

Stacioni televiziv lokal BFM Paris tha se policia mori një telefonatë anonime rreth mesditës me kohën lokale duke pretenduar se një bombë ishte vendosur.

Policia e armatosur u filmua në vendngjarje ndërsa oficerët kërkonin për pajisjen e dyshuar.

Gazetari francez Amaury Bucco shkroi në Twitter: “Perimetri i Kullës Eiffel u rrethua, operacioni i policisë vazhdon.

“Një burrë kërcënon të hedhë në erë gjithçka”-shkruan gazetari në postimin në twitter. K.K/LajmiFundit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet