Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Shtatë arsyet përse ju krijohen puçrat

Ju mendoni se po bëni gjithçka që ju të jeni të pastër, por duket se një gjë e tillë nuk është aspak e drejtë për lëkurën tuaj.

“Bright Side” ka bërë disa hulumtime për të zbuluar se cilat gabime të kujdesit për lëkurën mund të sabotojnë përpjekjet tuaja për një lëkurë të shëndetshme dhe të pastër.

Përdorimi i pecetave të lagura për pastrimin e fytyrës

Përdorimi i gabuar i kremit kundër diellit

Nuk pastroni syzet

Lani shpesh fytyrën

Përdorni shumë produkte për flokët

Lani fytyrën teksa bëni dush

Laheni menjëherë pasi keni bërë palestër

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet