Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dorëheqja e Arsen Sinomatit, emërohet zv/drejtori i ri i Policisë së Tiranës

Pas dorëheqjes së Drejtorit të Policisë së Tiranës për Hetimin e Krimeve, Arsen Sinomari, në vend të tij do të vendoset Altin Merizaj.

Arsen Sinomari ka dhënë dorëheqjen nga ky pozicion për disa shkaqe familjare, siç ka thënë ai.

Ndërkohë Altin Merizaj do të jetë i komanduar në vend të tij.

Altin Merizaj ka qenë nëndrejtor nga Drejtoria e Kufirit dhe e Emigracionit në Durrës.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet