Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ditë e trishtë për Getoar Selimin, këngëtari humb njeriun e shtrenjtë të familjes

23 shtatori është shndërruar në ditë zie për Getoar Selimin.

Ditën e sotme Getoar Selimit nëpërmjet një Instastory ka njoftuar ndjekësit e tij se ka humbur një person të afërt të familjes.

Bëhet fjalë për xhaxhain e reperit, i cili është ndarë nga jeta ditën e sotme. Getoari ka postuar një foto të të ndjerit në rrjetet sociale, duke shkruar:

“Lamtumirë Xhaxh!”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet