Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deklaratat e Ramës, reagon Basha: Pas 7 vitesh premtimesh të pambajtura, a ka njeri që ia vë më veshin këtij?

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave dhe premtimeve të kryeministrit Edi Rama për planin e nxitjes së punësimit në mbështetje të atyre që kanë mbetur të papunë gjatë pandemisë.

Basha pyet nëse ka njeri që ia vë më veshin ‘këtij’? Sipas kreut të PD, sikur të ishin bërë realitet ato që thotë kryeministri, Shqipëria nuk do të ishte në këtë gjendje.

“Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë ky, Shqipëria nuk do të ishte në këtë gjendje sot. Por pas 7 vitesh premtimesh të pambajtura, a ka njeri që ja vë më veshin këtij?”

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet