Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nëna e Nora Istrefit bëhet operacion, këngëtarja zbulon gjendjen e saj shëndetësore

Një ditë më parë, nëna e dy këngëtareve të njohura, Nora dhe Era Istrefi, përfundoi në spital. Ishte vetë Nora ajo që dha lajmin, pasi bëri një postim në “Instastory”.

Ajo tregon se e ëma i Aështë nënshtruar edhe një operacioni. Fatmirësisht tani ajo është mirë dhe këngëtarja ka falënderuar stafin e spitalit që është kujdesur për të.

“Faleminderit për kujdesin maksimal drejt shërimit të mamit”, ka shkruar Nora krahas fotos. Ndërkohë “Prive” shkruan se kjo ka ndodhur për shkak të problemeve të saj me veshkat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet