Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Milani e nis mirë falë dy golave të Ibrës

Ylli Zlatan Ibrahimovic ka shënuar dy gola për fitoren 2:0 të Milanit ndaj Bolognas.

Ndeshja e së hënës mbrëma i ka takuar xhiros së parë të kampionatit italian, Serie A.

Ibra realizoi në minutën e 35-të për 1:0, ndërsa në minutën e 50-të konkretizoi penallti për rezultatin përfundimtar, 2:0.

38-vjeçari ka dëshmuar se do të jetë vendimtar edhe në edicionin e ri te Milani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet