Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dëshmitarët dëgjuan britma, gjenden të vrarë në prag të stëpisë arbitri dhe partnerja e tij

Ka tronitur mbare boten e futbollit lajmi per vrasjen e gjyqtarit Daniele De Santis, arbiter që ka drejtuar Serinë C. Ai dhe partneria e tij Eleonora Manta janë gjendur të vrarë në banesën e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në Lecce ndersa mediat e huaja thuhet se në banesën e tyre janë dëgjuar grindje, të bërtitura dhe ky konflikt ka përfunduar në një tragjedi. Sipas Corriere Dello Sport, ky është një krim pasioni.

Dëshmitarët kanë treguar se dëgjuan britma të shumta dhe kanë parë një burrë me një thikë në dorë duke u larguar.

Ata janë gjendur të vrarë në shkallët e pallatit, ndërkohë që hetimet kanë nisur për të zbuluar se cili ishte autori i krimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet