Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Golem, përplasje e fortë mes dy automjeteve, shpëtojnë drejtuesit

KAVAJA
Një aksident ka ndodhur afër Golemit në Kavajë teksa dy automjete janë përplasur fort me njëra-tjetrën.

Automjetet kanë pësuar dëme të mëdha në pjesët e përparme, por shoferët kanë shpëtuar mrekullisht.

Mjetet janë të tipit ‘’Renault’’ dhe ‘’Benz’’ teksa Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet