Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tragjike ne Greqi! I riu shqiptar vdes pas perplasjes me motor

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Greqi.

Sipas mediave greke ngjarja ka ndodhur pasditen e të dielës në rrugën Provinciale

Viktima është 27 vjeç, ndërsa mediat nuk kanë publikuar emrin e shqiptarit.

Mësohet se i riu shqiptar ishte duke drejtuar një motor, kur u përplas nga një makinë që drejtohej nga një 41-vjeçar.

Pasi u dërgua në spital, shqiptari u deklaruar i vdekur.

Policia greke po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet