Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Kush tregon gjoksin, përfiton pije falas”, oferta e çuditshme e lokat përfundon keq

Pronari i një lokali në Milano mendoi se kishte bërë gjetjen e duhur për të tërhequr sa më shumë klientë, por gjithçka u kthye kundër tijpasi ideja ishte tejet provokuese dhe madje, ne kufijte e ligjshmerise.

Ne pjesen jashtë lokalit, Luca Gibillini kishte shkruar ofertën “tunduese”: “Tregoni gjoksin tuaj, puthni banakierin, hidhini sytjenat pas banakut, merrni pije falas”.

Njoftimi ne fjale ngjalli reagime te shumta dhe beri qe autori të sulmohet nga të gjitha anët, aq sa u detyrua të mbyllë faqen e tij në “Facebook”. Kjo pasi ofertën ai e postoi edhe në llogarinë e tij personale në “Facebook”.

Qytetarët e akuzuan për seksizëm. Pati edhe nga ata që thanë se ka disa biznese që nuk meritojnë të shpëtohen nga kriza e pandemisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet