Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

United e nis me humbje në shtëpi sezonin e ri në Premier League

Skuadra e Manchester Unitedi ka nisur me humbje në shtëpi sezonin e ri të Premier Ligës. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaerit u mposht 3:1 nga Crystal Palace.

Wilfried Zaha me dy gola dhe një i Andros Townsendit ishin të mjaftueshëm për fitoren e dytë të Crystalit këtë edicion.

Tek Manchester Unitedi debutoi me gol transferimi Van de Beek.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet