Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rënie temperaturash e reshje shiu, ja si do të jetë moti në fillimin e javës që vjen

Vjeshta duket se ka ardhur zyrtarisht tashmë, ku temperaturat e larta e dielli i nxehtë, ja kanë lënë vendin vranësirave e reshjeve të shiut.

Sipas Institutit të Gjeoshkencës, dita e nesërme parashikohet të karakterizohet nga mot të vranët, ku priten reshje shiu në shumicën e qarqeve.

Temperaturat prite të jenë, në bregdet 19 / 27°C, në vendet e ulëta 17 / 29°C dhe në vendet malore 11 / 24°C.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet