Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kontrolle të imtësishme tek rrethrrotullimi i Bradasheshit, arrestohen 2 të akuzuarit për krime e vrasje

Dy të akuzuar për vrasje e krime të tjera të rënda janë arrestuar gjatë 72 orëve të fundit gjatë kontrolleve në rrethrrotullimin e Bradasheshit.

Prej vrasjes së vëllait të Talo Çelës, Bujar Çelës është ngritur postblloku policor që kontrollon automjetet që vijnë nga akset më të rëndësishme të vendit, nga Tirana, Porti i Durrësit apo Qafë-Thana me Kapshticën.

Policia gjithashtu ka marrë masa në të gjithë vendin pas vrasjes së Bujar Cellës dhe atentatit me tritol në mes të Tiranës, ndaj Preng Gjinit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet