Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Konflikti në Astir, ja kush është i plagosuri që u qëllua me pistoletë nga fqinji 21- vjeçar

Ky që shihni në foto është Spartak Beqaraj, 45- vjeçari që u plagosur me pistoletë në këmbë nga fqinji i tij 21- vjeçar.

Konflikti filloi afër një lokali në Astir, teksa përfundoi me plagosjen e Beqarajt që është jashtë rrezikut për jetën në spital, por ka marrë demtime në gishtat e këmbës, aty ku dhe u qëllua.

Ndërkohë 21-vjeçari, autor i ngjarjes, u largua menjëherë dhe është identifikua nga Policia që po vijon punën për kapjen e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet