Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ermonela Jaho shfaqje në Athinë/ Greket e ngrejnë në “qiell”

Kur bëhet fjalë për art, nuk kanë vend ndasitë politike. Artistja e famshme shqiptare, Ermonela Jaho do të performojë në Greqi.

Sopranoja unike ndodhet në Athinë për provat e “Madama Butterfly”, premiera e të cilës do të mbahet në 10 tetor në Sallën Stavros Niarchos.

Mediat greke i kanë kushtuar jo pak rëndësi këtij eventi. Ata ngrenë në qiell figurën e sopranos shqiptare, e cila pritet të elektrizojë skenën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet