Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës së Gjikos me Elita Rudin

Nuk ka më dilema. Moderatorja e njohur, Elita Rudi do të bëhet nënë për herë të dytë, dhe këtë lajm të ëmbël na e konfirmon vetë Gjiko.

Reperi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet i lumtur pranë bashkëshortes dhe djalit. Në fotografinë e ëmbël, Gjiko pohon se do të bëhet baba për herë të dytë me një vajzë. Ndërsa Elita shkruan: “Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze”.

Pas të voglit Zëri, Elita po pret bebushin e dytë, mirëpo mbetet ende mister se si do e quajnë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet