Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr në bashkinë e Kamzës, digjet flamuri kombëtar

Nje zjarr i fuqishem ka perfshire hyrjen e bashkise se Kamzes diten e sotme.

Ngjrja ka ndodhur pak para mesdites ndersa flaket dhe tymi i zi jane shperndare ne te gjithe zonen.

Deshmitare te vendit te ngjarjes, derguan disa foto ne adresen e Lajmifundit.al, ku duket se origjina e zjarrit ka qene ne hyrje te nderteses ndersa mes objekteve te shkrumbuara eshte edhe flamuri kombetar i vendosur mbi deren hyrese te institucionit.

Sic duket nga fotot, flamuri kombetar eshte djegur pasi flaket kane pushtuar copen e materialit te tij teresisht.

Interesant eshte fakti se lajmin e ka bere me dije vec te tjerash edhe ish kryetari i Bashkise se Kamzes Xhelal Mziu ne rrjetet sociale.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet