Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tjetër vrasje në Durrës, qëllohet me thikë një person

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në Durrës. Një person është vrarë me thikë në zonën e Plepave.

Është vrarë shtetasi Idajet Dulla. Ai ka mbërritur në spital pa shenja jete, ndërsa nuk dihen ende motivet e këtij krimi.

Sipas verifikimeve paraprake eshte qelluar me thike ne zemer.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 19.09.2020, rreth orës 15:55, në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë,), shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Durrës, i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet