Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngacmoi se*sualisht vajzën e tij dhe dhunoi gruan, arrestohet 54-vjeçari në Krujë

Një 54-vjeçar është arr estuar në Krujë pasi ngacmoi se ks ualisht vajzën e tij dhe dh unoi bashkëshorten.

“Specialistët për Hetimin e Kr imeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dh unës në familje, arr estuan në flagrancë shtetasin E. S., 54 vjeç, banues në Krujë, pasi, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psi kologjike ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ka ng acmuar se ksualisht vajzën e tij të mitur”, shkruhet në njoftim.

Po kështu në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale u ndalua shtetasi B. S., pasi Gjykata e Shkallës së Parë Durrës e ka dën uar me 6 muaj bu rg, për veprën penale “Vje dhja e energjisë elektrike”.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë edhe shtetasin Xh. J., 29 vjeç, banues në Durrës, sepse më datë 17.09.2020, në lagjen nr. 13, Durrës, duke drejtuar mjetin tip “Audi”, ka aks identuar këmbësorin me iniciale A. R., 64 vjeç, banues në Durrës, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Krujë dhe Durrës, për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet