Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dalin fotot, si duket Bashkia e Kamzës pas zjarrit, reagon kryebashkiaku Suli: Ja çfarë i shkaktoi flakët

Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli, reagon pas zjarrit që përfshiu mesditën e sotme institucionin që ai drejton.

Teksa publikon foto nga bashkia pas zjarrit, Suli thekson se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike

“Një shkëndijë elektrike u shkaktua sot jashtë ambientit të Bashkisë Kamëz! Faleminderit ekipit të zjarrëfikëses 👨🏻‍🚒së Bashkisë Kamëz, të cilët ndërhynë në kohë rekord duke bërë të mundur shuarjen e zjarrit🔥! Ndryshe nga sot ku çdo problem e ka një zgjidhje, para 6 muajsh kjo bashki nuk kishte as zjarrëfikëse dhe raste të tilla do të ishin fatale🆘!”, shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet