Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arber Koti vrau me thikë 34-vjeçarin në Durrës, identifikohet autori

Arber Koti eshte autori i vrasjes se shtetasit Idajet Dulla. Policia tha se i dyshuari eshte shofer autobusi qe transportonte punonjes fasonerie.

Vrasja mesohet se ka ndodhur pas nje konflikti kes dy personave.

Njoftimi i policise;
Policia e Durrësit ka identifikuar autorin e vrasjes së 34-vjeçarit në qytetin e Durrësit.

A.K. qëlloi me thikë në zemër shtetasin me iniciale I.D., e si pasojë e plagëve të marra, ky i fundit ndërroi jetë.

Uniformat blu janë vënë në ndjekje të autorite të këtij krimi, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet