Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet një automjet i djegur në rezervuarin e Shtodrit në Shkodër. Ja çfarë dyshohet

Gjendet një autoveturë e djegur në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës.

Nga të dhënat e para të policisë dyshohet se mjeti në fjalë është përdorur në vepra kriminale, por pa u specifikuar rastet.

Policia e Shkodrës ka nisur sakaq hetimet për rastin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet