Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kultivoi lende narkotike, pranga 35-vjeçarit

Himarë, Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin B. B., 60 vjeç, banues në fshatin Kuç, Himarë, pasi dyshohet se në banesë ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, për motive të dobëta.

Delvinë, Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin M. I., 35 vjeç, banues në fshatin Bamatat, Delvinë, pasi dyshohet se është autor i kultivimit të disa fidanëve të dyshuar kanabis sativa në fshatit Bamatat.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet