Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vrasja në Bathore/ Gruaja ishte ndarë nga burri, por jetonte në shtëpinë e vëllezërve! E pajisur me urdhër mbrojtjeje

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Jetmira Hasanit, nga ish- kunati i saj, Agron Tanushi! Ish- kunati, sepse mësohet se Jetmira ishte ndarë prej disa kohësh nga bashkëshorti i saj (vëllai i Agron Tanushit), por vijonte të qëndronte në shtëpinë e tyre, në katin e dytë.

Jetmira ishte pajisur me urdhër mbrojtjeje për shkak të konflikteve të vazhdueshme që ka pasur me Tanushit, e cila përfundoi në mënyrë tragjike, me një viktimë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet