Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

VIDEO shokuese/ Striptistja kërcen mbi të vdekurin

Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Ky ‘zakon’ i ka befasuar shumë shikues.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një qytet në Meksikë, dhe ka marrur mbi 10 milionë shikime në Twitter.

Videoja tregon një lamtumirë të pazakontë nga të afërmit për të dashurin e tyre, dhe megjithëse me lot në sy, pjesëmarrësit ngrenë duart dhe këndojnë.

Sidoqoftë, ajo që solli atmosferën në nxehtësi është vajza që vallëzon mbi arkivol.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet