Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tri makina përfshihen në një aksident në Elbasan, së paku 3 të lënduar

ELBASAN
Tri automjete janë përfshirë në një aksidemt me të paktën dy persona të lënduar.

Aaksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd.

Nga përplasja, të tri automjetet kanë pësuar dëme materiale.

Shkak i aksidentit dyshohet parakalimi i gabuar i një auto-veture.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet