“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

Showbiz

Pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si modele.

Dyshja konfirmuan lidhjen me anë të disa postimeve në rrjetet sociale. Ishte këngëtari ai i cili postoi një foto me modelen, në ditën e lindjes , teksa bashkangjitur shkruante: Edhe 100 zemra ime, të dua shumë”.

Së fundmi edhe Sindi ka postuar një foto në ‘Instagram’ ndërsa i bën këngëtarit një pyetje epike: Kur e pyes sa herë ka qenë i fejuar, duke treguar dhe reagimin e Seldit.

ME TE LEXUARAT