Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rëndon bilanci në Maqedoninë e Veriut, 7 viktima dhe 163 raste të reja nga koronavirusi

Maqedonia e Veriut ka regjistruar një bilanc të rënduar sa i përket shifrave të COVID-19.

7 viktima dhe 163 raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit.

Shkupi mban kryesimin me 33 të infektuar së fundmi, ndjekur nga Kumanova 17, Tetova 13, Koçani 11 teksa të tjerat më pak se 10.

Por ndërkohë u regjistruan edhe 132 të shëruar teksa në 24 orët e fundit numri i testimeve kapi shifrën e 1721 mostrave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet