Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Probleme me pasurinë/ Shkarkohet prokurori i Tiranës…po hetonte dosjen e falsifikimeve te biletave të autobusëve

Komisioni i Pavarur i Kualifikimi ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Tiranës, Alket Mersini.

Mësohet se Mersini nuk rezultoi i pastër një nga kriteret e vlerësimit, atë të pasurisë.

Prokurori ka pasur në dorë dy çështje të rëndësishme, atë të dosjeve të dëmtimeve nga tërmeti i 26 nëntorit dhe i falsifikimeve të biletave të autobusëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet