Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mjeku Sefer Dervishi ndërron jetë nga koronavirusi, ishte i shtruar prej dy javësh te “Shefqet Ndroqi”

Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusi në vendin tonë.

Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë mjeku nga Kavaja, Sefer Dervishi.

Mjeku Dervishi kishte më shumë se dy javë i shtruar te spitali Covid-2 “Shefqet Ndroqi”.

Ndërkohë, raportohet se mjeku vuante edhe nga disa sëmundjeve bashkëshoqëruese.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet