Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manastirliu jep lajmin e mirë: 65 qytetarë fituan betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit

Para përditësimit të të dhënave të COVID-19, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Maanstirliu ka zbuluar shifrën e të shëruarve në 24 orët e fundit.

65 qytetarë kanë fituar tashmë betejën me COVID-19.

Kjo shifër shënon një rritje të numrit të të shëruave, teksa rekordi mbetet ai i 1 shtatorit, kur 227 pacientë fituan betejën me COVID-19, si asnjëherë më parë në Shqipëri gjatë pandemisë.

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU:

🟢 Gjatë 24 orëve të fundit, 65 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm!

🤜#COVID19🤛

🟢 Gjatë 24 orëve të fundit, 65 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm! 🤜#COVID19🤛

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Mittwoch, 16. September 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet