Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina e OSHEE përplaset “kokë më kokë” me një tjetër mjet, 3 të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore.

Dy automjete janë përplasur “kokë më kokë” me njëra-tjetrën. Në aksident janë përfshirë mjeti tip Benz 250 me atë të OSHEE-së.

Si pasojë e përplasjes, janë plagosur rëndë 3 persona.

Ndërkohë, në vendngjarje ndodhen forca të shumta të policisë dhe repartit zjarrëfikës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet