Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Konfirmohen gjashtë raste me koronavirus në Gramsh, mes tyre 1 mësuese

Gjashtë raste me Covid-19 janë konfirmuar ditën e sotme në Gramsh. Mësohet se mes tyre është një mësuese në shkollën “35 Vjetori”.

Ndërsa dy raste të tjera janë kontakte të punonjësve të policisë të konfirmuar më parë me Covid-19, në komisariatin e policisë Gramsh.

Deri më tani, në Gramsh rezultojnë të infektuar me koronavirus rezultojnë 8 punonjës të policisë dhe 4 mësues.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet