Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Konfirmohen 9 raste të reja me koronavirus në Vlorë, pjesa më e madhe në fshatin…

Në 24 orët e fundit, në vendin tonë u konfirmuan 144 raste të reja me Covid-19. Prej këtyre rasteve, 9 të infektuar u regjistruan në Vlorë.

Sipas burimeve mësohet se rastet janë kryesisht nga kontaktet. Pesë janë konfirmuar në fshatin Cerkovinë dhe një tjetër në fshatin Babicë të Vlorë.

Ndërsa, tre rastet e tjera janë konfirmuar në qytet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet