Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kërcet arma në Durrës, qëllohet në ajër nga disa të rinj

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje nga qyteti i Durrësit.

Burime bëjnë me se ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Nga të njëjtat burime mësohet se të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar mes disa të rinjve, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet