Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Greqia lë sërish në fuqi masat kufizuese, kufiri me Shqipërinë i mbyllur deri më 30 shtator

Greqia do të vijojë të mbajë mbyllur kufirin me Shqipërinë deri më 30 shtator. Ndërkohë masat kufizuese për personat që udhëtojnë nga Shqipëria në drejtim të Greqisë mbeten sërish po në fuqi.

Njoftim:

Në bazë të të dhënave epidemiologjike, masat kufizuese që janë në fuqi për personat që udhëtojnë nga Shqipëria në drejtim të Greqisë, mbeten siç janë në fuqi, deri më datën 30 shtator.
——–
Ανακοίνωση
Με βάση τα επιδημιολογικά δεδομένα, τα περιοριστικά μέτρα που βρίσκονται ήδη σε ισχύ για τα άτομα που εισέρχονται από την Αλβανία στην Ελλάδα, παρατείνονται ως έχουν, μέχρι και τις 30 Σεπτεμβρίου.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet