Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“E solla nga Parisi me thonj të paprerë”, Berisha “zë ngushtë” Ramën me deklaratën e Nanos

I “ngacmuar” nga mesazhi i urimit që kryesocialisti Edi Rama bëri sot për Fatos Nanon me rastin e ditëlindjes së këtij të fundit, ish-kryeministri Berisha nuk ka humbur rastin për ti kujtuar Kryeministrit se çfarë mendonte për të ish-kryetari i partisë së tij.

Berisha ka postuar në faqen e tij në Facebook deklarata të Fatos Nanos vite më parë për Edi Ramën, ku spikat natyrisht ajo që lideri historik i socialistëve kishte thënë se Ramën e pati marrë me thonj të paprerë nga Parisi dhe e bëri Ministër Kulture.

“Degjoni vete nga goja e Fatos Nanos te shkuaren e Edvin Hajdutit”, shkruan Berisha.

Degjoni vete nga goja e Fatos Nanos te shkuaren e Edvin Hajdutit. sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 16. September 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet