Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksion në jug të vendit, spastrohen disa parcela me kanabis, SHCBA pezullon disa punonjës policie

Policia e Shtetit pas një kontrolli në Dropull, ka asgjesuar rreth 1000 bimë kanabis.

Bimët kanë qenë të kultivuara në disa parcela të zonës dhe dyshohet se kishin “mbrojtjen” e disa prej efektivëve të Policisë.

Për këtë arsye në Dropull kanë shkuar edhe forcat e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), të cilat kanë pezulluar nga detyra disa punonjës policie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet