Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në Korçë- Pogradec, furgoni i Policisë Kufitare përplaset me ”Audi-n”, s’ka të lënduar

Një aksident mes furgonit të Policisë Kufitare dhe një automjeti ka ndodhur në Podgorie të Korçës në aksin që e lidh qytetin me Pogradecin.

Nga përplasja s’ka të plagosur apo dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Nga burimet mësohet se ishte një ”Audi” që u përplas me furgonin e Policisë në ecje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet