Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tronditet Tirana/ Vrasje në Bathore, dyshohet brenda familjes

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores, në Kamëz.

Një vrasje është raportuar në këtë zonë, ndërsa nga dyshimet e para thuhet se është brenda familjes.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethat e këtij krimi tragjik, por pritet që policia të zbardhë detaje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet