Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tronditet kryeqyteti, shpërthim tritoli në “Vasil Shanto”

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes të ndodhur tek “Vasil Shanto”.

Vijon…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet