Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tentoi të shmangte përplasjen, përmbyset makina në aksin Ersekë-Korçë

Dy persona janë lënduar lehtë pasditen e sotme si pasojë e një aksidenti që ndodhi rreth orës 17:05 në aksin rrugor Ersekë-Korçë.

Aksidenti ndodhi në afërsi të fshatit Mollas.

42-vjeçari me inicialet L.L. nga Korça duke drejtuar një triçikël humbi kontrollin duke dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar bashkëshortja e drejtuesit, S. L. rreth 39 vjeçe dhe B. K. 63 vjeç, banues në Korçë, pasagjerë në mjet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet