Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Talenti shqiptar tek Roma, zbulohen detaje të reja

Talenti shqiptar Marash Kumbulla është gjithnjë e më afër transferimit te Roma.

Mbrojtësi shqiptar i Veronës mund të kompletojë kalimin te rivali nga Serie A së shpejti.

Gianluca di Marzio nga Sky Sport ka njoftuar se Roma tashmë ka arritur marrëveshje me Veronën për blerjen e reprezentuesit shqiptar, transmeton lajmi.

“Marrëveshja është arritur në detaje mes Romës dhe Veronës. Tani po punohet për marrëveshjen në lidhje me pagën e futbollistit”, shkroi Di Marzio në Tëitter.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet